Konkurs i WYNIKI! Zagraj i wygraj SuperBetter. Życie to gra, naucz się wygrywać!

Recenzentki Książek


EDIT. Mamy już wyniki! Książka leci do madame Mess! 
I już niedługo kolejny konkurs ;) 

Cześć! Razem z Wydawnictwem Czarna Owca przygotowałyśmy kolejny konkurs! Tym razem do wygrania psychologiczna książka - "SuperBetter. Życie to gra, naucz się wygrywać". 

Opis: Nie stracić siły, motywacji i optymizmu w obliczu trudnych doświadczeń i coraz to nowych wyzwań – czy to w ogóle możliwe? Ciesząca się światowym uznaniem projektantka gier Jane McGonigal udowadnia, że tak. Gdy w 2009 roku doznała poważnego wstrząśnienia mózgu, wydawało się, że to koniec. Dręczyły ją lęki, depresja i myśli samobójcze, nie mogła pracować, a nawet wstać z łóżka. Na szczęście wieloletnie doświadczenia zawodowe nie poszły na marne – McGonigal zmieniła proces dochodzenia do zdrowia w grę budującą psychiczną odporność. Proste ćwiczenia motywacyjne stały się częścią większego projektu, prowadzonego we współpracy z amerykańskim Narodowym Instytutem Zdrowia.
Do tej pory wydawało ci się, że granie w gry to strata czasu? Nic bardziej mylnego! Autorka „Superbetter” przekonuje nas, że taka aktywność zmienia nasze reakcje na stres, wyzwania i ból. Obudzenie w sobie gracza w realnym życiu oznacza uruchomienie zasobów optymizmu, kreatywności, odwagi i determinacji. Gra warta świeczki!
Ćwicz umiejętności gracza ­– zdolność do kontrolowania własnej uwagi, pozyskiwania nowych sojuszników i motywowania samego siebie i zacznij spełniać swoje marzenia.  
Spróbuj, przecież to tylko gra.

ZADANIE: Gdyby jedna z Twoich ulubionych gier miała zostać przeniesiona do świata rzeczywistego, to w której z nich chciałbyś się znaleźć? Odpowiedź napisz w komentarzu wraz ze swoim adresem e-mail. 

WYNIKI poznacie 17 lutego! Czas start i bawcie się dobrze! 

Dziękujemy Wydawnictwu Czarna Owca za egzemplarz książki! ;)