Konkurs! Do wygrania - Dzień dobry, północy Lily Brooks-Dalton

Recenzentki Książek


Był konkurs, a więc muszą być wyniki! Jury zdecydowało, że po egzemplarzu książki "Dzień dobry, północy" otrzymują: Marek oraz Kasia Michalik! Już wysyłamy do Was e-maile :) 

Dla tych, co nie wygrali - nie martwcie się! Niedługo kolejny konkurs! ;)

***

Dzień dobry, dzień dobry! Dzięki Wydawnictwu Czarnej Owcy możecie wygrać po egzemplarzu wspaniałej książki "Dzień dobry, północy" Lily Brooks-Dalton. Właśnie ją czytamy i nie możemy się oderwać! O czym jest powieść?

Przejmująca historia dwojga robinsonów, którzy zmagają się z  tęsknotą, miłością, żalem i walczą o przetrwanie w odmienionym świecie. 
Augustine od lat bada gwiazdy w odległych placówkach naukowych. Do obserwatorium, w którym pracuje, docierają informacje o katastrofie. Naukowcy muszą pilnie opuścić ośrodek badawczy, ale astronom odmawia wyjazdu.  Samotnie czeka na nadejście nocy polarnej na kole podbiegunowym, do którego – jak sam mówi – pasuje jego wnętrze.
W tym samym czasie pojazd kosmiczny z astronautką Sully na pokładzie zmierza w kierunku Ziemi. Wszystko przebiega zgodnie z planem, aż do momentu, kiedy członkowie załogi tracą łączność z centrum kontroli lotów. Uświadamiają sobie, że prawdopodobnie nie uda im się wrócić do domu.

Losy Augustine i  Sully się splatają. Łączy ich samotność. Najgłębsze, dojmujące poczucie niespełnienia. Dwoje ludzi kochających gwiazdy. 

Pasją  Augustine i  Sully są gwiazdy. Napisz w komentarzu - jaka jest Twoja największa pasja? I czy robisz coś, aby ją rozwijać? Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. 

Pamiętajcie, aby w komentarzu zostawić swój adres e-mail. Będzie nam potrzebny, aby się z Wami skontaktować! 

Dwóch szczęśliwców wybierze jury, czyli my - Gaba i Sylwia. Wyniki poznacie 1 lutego! Powodzenia!

Dziękujemy Wydawnictwu Czarna Owca za egzemplarze konkursowe :)