Współpraca

Recenzentki Książek

Z chęcią nawiążemy współpracę z wydawnictwami literackimi. Blog prowadzony jest przez dwie osoby: Gabę i Sylwię, dlatego też dzielimy się książkami do recenzji, jak i jesteśmy w stanie często i regularnie dodawać wpisy. Blog "Recenzentki książek" ma na swoim koncie ponad trzy lata działalności, jak i wielu stałych Czytelników. W przypadku chęci podjęcia z nami współpracy prosimy o kontakt na nasz adres e-mailowy: 
recenzentka1@gmail.com
Do jest pory udało nam się nawiązać współpracę stałą lub okazjonalną z wydawnictwami: Portale, z którymi współpracujemy i dla których piszemy recenzje:

Gaba jest oficjalnym recenzentem portalu "Lubimy Czytać". Współpracowała również z portalem "Książki moja miłość" i magazynem dla kobiet "Cieszyn na obcasach".


Sylwia jest redaktorką w portalu "DużeKa". Wcześniej współpracowała z redakcją "Essentia".Chciałybyśmy zaznaczyć, że każda recenzja jest przede wszystkim szczera. Nie mamy zamiaru na siłę wychwalać jakieś książki, dlatego, że wydawnictwo nam ją przysłało. Recenzje to nasze opinie na temat książki, nie opublikujemy czegoś pod czym nie chciałybyśmy się podpisać.